h1

Osud.cz: Atentát v Moskvě si prý udělaly ruské bezpečnostní síly samy, na rozdíl od 11. září :)

Duben 4, 2010

Tak je to tady, už se musím smát. Zatímco masmédia i 9 let po 11. září trvají na oficiální konspirační teorii o tom, že útok provedla Al-Kajda s jakýmsi bin Ladinem, hned pár dní po útoku v Moskvě už se spekuluje, že za útokem v moskevském metru mohou stát ruské tajné služby. :)))))))))))))) Šéf čečenských separatistů (ano, pro new world order politický establishment á-la Václav Havel či masmédia jsou to skutečně separatisté, které je potřeba finančně i morálně podporovat, zatímco například Palestinci, kterým Izrael  ukradl území, jsou čistokrevní teroristé.) odmítl, že by za útoky v Moskvě stáli jeho lidé. Ale vždyť to jsem napsal hned v den útoku!Také bin Ladin popřel, že by stáli za 11. zářím, tomu se holt jen nedopřálo takového sluchu, neboť se to estabslihmentu hodilo do krámu jinak.

Může jim tohle pořád ještě někdo žrát? Asi už opravdu jenom ty nejtupější ovce, že.

Skutečnost je taková, že jak New York a Washington, tak Moskvu, Madrid a Londýn mají na svědomí stále titíž. Jsou to ti, kteří se snaží omezit vaši svobodu, jsou to ti, kteří jsou ve válce proti lidstvu.

Mnoho prostoru k přemýšlení a malou nápovědu můžete číst v článku Mudžahedínské stvůry napadly Madrid – Joe Viallis. (Joe Viallis byl nezávislý australský novinář, který se dostával NWO docela často pod kobylku. Proto ho z čista jasna postihl jednoho dne v plném zdraví srdeční infarkt, na který během několika minut zemřel.)

Zdroj: http://www.osud.cz

Reklamy
%d bloggers like this: