h1

April Gallop: Pentagon a let 77

Květen 14, 2011

Loňské (2010) prosincové hlasování prestižního Emnid Institute a následné publikování v německém časopise „Welt der Wunder“ odhalilo, že 89,5% německých respondentů nevěří v oficiální verzi o 11. září 2001. Toto číslo časopisu rozpálilo i Ameriku a brzy bude slyšení u soudu. Špičková vojenská specialistka April Gallop viděla znepokojivé věci, které nebyly oznámeny v médiích.Ráno 11. září 2001 dostala příkaz od svého nadřízeného, aby šla do práce přímo do Pentagonu předtím, než vysadila svého 10tiletého syna u pečovatelské služby. Udivující bylo, že dítě dostalo okamžitě po příjezdu bezpečnostní prověření. Jakmile Gallop zapnula svůj počítač, na kterém chtěla napsat nějaký dopis, ohromná exploze ji vyhodila ze židle a přivodila momentální bezvědomí. Když procitla, myslela si nejprve, že vybuchla nějaká bomba. Když pohlédla dírou, o které se říkalo, že ji způsobil let 77, neviděla žádné trosky letadla, žádná sedadla, zavazadla, kov nebo lidské ostatky. „Kdyby to byl zmíněný Boeing, zasypaly by nás trosky budovy a nikdo by nás nevyprostil živé.“

Její hodinky a i ostatní hodiny poblíž se zastavily v 9:30 – 9:31 ráno.

Komise zabývající se 11. zářím oznámila, že „ne později než v 9:18 Federální úřad pro letectví v Indianopolis v Clevelandu a Washingtonu nevěděli o letu 77, že chyběl a že dvě letadla narazila do budov WTC.“

Proč nefungovala žádná protivzdušná obrana? Ptá se Gallop, nebo poplach varující lidi uvnitř Pentagonu?

Gallop byla instruována úředníky, aby svůj příběh neříkala na veřejnosti. Obdržela také e-mail od reportéra z Fox News, kterému bylo řečeno Pentagonem, aby s ní nedělal rozhovor.

Gallop nyní věří, že úředníci uvnitř Bushovy administrativy se na zničení WTC a třetí budovy WTC 7 domluvili. Ta spadla v 17:20 toho dne a byly zde předem umístěny trhaviny, které explodovaly poté, co do budov narazila letadla.

5.4. 2011 v 11 ráno u federálního soudu na 141 Church street v New Heaven, Connecticut, bude slyšení případu April Gallop versus Cheney, Rumsfeld a Meyers, kde proběhne odvolací soud pro druhé kolo.

Případ Gallopové spoléhá ve skutečnosti na všechny formy důkazů přípustných u soudu, ale významné je, že publikované vědecké důkazy spoléhají na rozbušky nalezené po útocích v rumišti. Celkově je případ posuzován podle vládní hypotézy, že budovy se zbortily díky ohni v kombinaci s nárazy letadel – což je ale vědecky neudržitelné.

Navíc Gallopová bude předváděním fotografických a dalších fyzických důkazů, jakož i výpověďmi mnoha vojenských a civilních přeživších demonstrovat nemožnost toho, aby přežila útok na Pentagon, kdyby se odehrál tak, jak vláda a zástupci obrany tvrdí. Německý federální soudce Deiter Diseroth v prosinci 2009 uvedl, že: „žádný nezávislý soud nepoužil právní postup ke zhodnocení dostupných důkazů o tom, kdo byl za útoky zodpovědný.“ Řekl také, že: „pro ústavní stát není přijatelné…prohlásit za válku bombardování cizí země a nazvat to vojenskou okupací,“ aniž by nejprve identifikoval podezřelého.

Diseroth také řekl, že USA „bylo pod tíhou důkazů“ že za útoky byl zodpovědný Usáma bin Ládin, ale FBI připouští, že nemá žádné důkazy, které by to před soudem podepřely.

April: „Byla jsem tam a nikdy jsem neviděla žádné letadlo, dokonce ani jeho trosky. Usuzuji, že příběh o letadle je jen k vymývání mozků lidí.“

„But I was there and I never saw a plane or even debris from a plane. I figure the plane story is there to brainwash people.“

William Veale

Centrum spravedlnosti pro 11. září

PR Newswire

překlad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/

Reklamy
%d bloggers like this: